BLOG facebook

Boost işlemi; oynadığınız oyunlardaki mevcut seviyenizin bir başkası tarafından yükseltilmesi anlamına gelir. 

Sitemizden boost siparişi verdiğinizde, sipariş sırasında sizden hesap giriş bilgileriniz alınır. (Duo boost işlemleri için geçerli değildir.) Bir kaç saat içinde siparişinize booster ataması yapılır ve aynı gün içinde işleminiz başlatılır. Atanan booster uygun olduğu saatlerde hesabınıza giriş yaparak size verilen sürede işleminizi tamamlar. İşleminiz tamamlandığında size e-mail gönderilecektir.

Boost işlemi oyun firmaları tarafından desteklenmemektedir. Bu sebeple anlaşılması durumunda hesabınıza oyun firması tarafından belirlenen cezai yaptırımlar uygulanabilir. Siparişleriniz tamamlanırken bu işlemin anlaşılmaması için bir takım önlemler alınmaktadır. Hesabınıza giriş yapılırken VPN kullanılır, mesajlarınıza kesinlikle yanıt verilmez ve sihirdar kurallarına uyularak dikkat çekilmez. Bu önlemler ile birlikte boost işleminin anlaşıma olasılığı %10'un altına düşmektedir.

Duo Boost; hesabınızda siz oynarken ekibimizden bir boosterın farklı bir hesapla oyunlarınıza katılarak mevcut seviyenizin yükseltilmesine yardımcı olması anlamına gelir.

Duo boost siparişi verdiğinizde sizden hesap giriş bilgileriniz alınmaz. Siparişinizin ardından bir kaç saat sonra booster atamanız yapılır ve boosterınız ile ortak bir zaman ayarlanarak işleminiz başlatılır.

Duo boost işlemlerinde win garantisi verilememektedir. Bunun sebebi maçların gidişatında hesap sahibinin oyunculuğunun da oldukça etkisi olmasıdır.

Maç Başı Boost işleminde hesabınıza ekimizden bir oyuncu giriş yaparak istediğiniz sayıda maç oynamaktadır. Fiyatlandırma maç sayısı üzerinden yapılır.

Oyuncularımız %85-90 oranında win rate ile oynamaktadır. Buna rağmen Maç Başı Boost işlemlerinde win garantisi verilememektedir. Sebebi ise girilen maçın win olacağının garantisini oyuncu ne kadar iyi olursa olsun kesinlikle veremeyeceğidir.

Ekibimizdeki tüm oyuncular alanının en iyi oyuncuları arasından özenle seçilmektedir. Ekibimizdeki tüm oyunculara GGorQQ kefildir. Hesabınıza oyuncularımızın hatası dolayısıyla hiç bir zarar gelmeyeceğinin garantisini vermekteyiz.

Your order will be approved in 5-10 minutes after necessary controls. Your process will start within the same day.

Siparişiniz alındıktan sonra bir kaç içinde booster ataması yapılır ve 24 saat içinde işleminiz başlatılır. Hesabınıza atanan booster uygun olduğu saatlerde giriş yaparak size verilen sürede işleminizi tamamlayacaktır. Boosterın belirli saatlerde veya belirli bir sürenin üzerinde oynama gibi bir zorunluğu yoktur. Verilen sürede sorunsuz şekilde hesabınızı tamamlayarak teslim etmesi tek sorumluluğudur.

İşleminiz sırasında hesabınıza giriş yapmanız güvenlik sebebiyle önerilmemektedir. Buna rağmen giriş yapmak isterseniz canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızdan olup olmadığını kontrol ederek giriş yapabilirsiniz. Haber verilmeden giriş yapılması dolayısıyla işleme verilen zararlardan hesap sahibi sorumludur.

  • You can see all of your previous orders in "My Account" page. You can click "Review and Comment" to view further details about your order and send us a comment about it. 
     
  • You will be updated via e-mails about the status of your order.
     
  • Our live support is online 7 days 24 hours. You can always contact us and ask anything about your order. 

The estimated completion time is different for each order. You can contact our live support for more information.

Hesabım sayfasında ilgili siparişinizin sağ kısmında "Yorum Yap" butonu bulunuyor. Bu bölümden siparişiniz ile ilgili düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızda kişisel bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz.