BLOG facebook

Coaching system contains private lessons created just for you and your individual needs after a short questionnaire. In these lessons, your coach and you will be on Skype/Teamspeak reviewing your previous games, discussing your questions, playing together or using other methods your coach set to improve your gameplay. 

  • Once you have decided which coach you want, you can order it by filling in the necessary information on the product page.


     
  • After your order is completed, we will contact you to obtain needed information for your coaching session(s). After this information is processed by your coach, (s)he will create a schedule and your lessons will start.

Koçluk sistemi istediğiniz oyunda kısa sürede en yüksek verimi alabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Ancak 1 saatte ortalama bir oyuncudan profesyonelliğe geçmeyi beklemeniz de oldukça yanlış olacaktır. Satın aldığınız saat sayısı ve ders dışında öğrendiklerinizin pratiğini yapıp yapmadığınız bu konuda belirleyici olmaktadır.  Her konuda olduğu gibi bu konuda da gelişmeniz için çaba göstermeniz gerekmektedir.

 

Sitemiz üzerinde iki tip koçluk bulunmaktadır.

  1. Daha önce profesyonel oyunculuk yapmış ünlü isimlerden alabileceğiniz koçluk,
  2. İsimleri duyulmamış fakat alanında profesyonel olan GGorQQ Koçluk ekibinden alabileceğiniz koçluk.

İhtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda size en faydalı olacağını düşündüğünüz koçumuzdan ders alabilirsiniz. Bu konuda bilgi ve öneri almak isterseniz her zaman canlı desteğimize başvurabilirsiniz.

  • ​İlgilendiğiniz koçun ürün sayfasından gerekli bilgileri doldurarak siparişinizi veriniz.


     
  • Siparişiniz oluşturulduktan sonra sizinle iletişime geçilerek ilgili bilgiler alınacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda koçunuz size bir çalışma programı oluşturacak ve iki taraf için uygun olan zamanda dersleriniz başlatılacaktır.

Siparişinizin ardından tercih ettiğiniz koç ile iletişime geçilerek uygun olduğu zamanlar size iletilecektir. Koçunuz ve sizin için ortak uygun bir zamanda dersleriniz başlatılacaktır.