Fırsatlar

Dota 2 Boost
  • Dota 2 Boost
  • Dota 2 Koçluk
  • Dota 2 Hesap Satış

Boost işlemi; oynadığınız oyunlardaki mevcut seviyenizin bir başkası tarafından yükseltilmesi anlamına gelir. 

Sitemizden boost siparişi verdiğinizde, sipariş sırasında sizden hesap giriş bilgileriniz alınır. (Duo boost işlemleri için geçerli değildir.) Bir kaç saat içinde siparişinize booster ataması yapılır ve aynı gün içinde işleminiz başlatılır. Atanan booster uygun olduğu saatlerde hesabınıza giriş yaparak size verilen sürede işleminizi tamamlar. İşleminiz tamamlandığında size e-mail gönderilecektir.

Boost işlemi oyun firmaları tarafından desteklenmemektedir. Bu sebeple anlaşılması durumunda hesabınıza oyun firması tarafından belirlenen cezai yaptırımlar uygulanabilir. Siparişleriniz tamamlanırken bu işlemin anlaşılmaması için bir takım önlemler alınmaktadır. Hesabınıza giriş yapılırken VPN kullanılır, mesajlarınıza kesinlikle yanıt verilmez ve sihirdar kurallarına uyularak dikkat çekilmez. Bu önlemler ile birlikte boost işleminin anlaşıma olasılığı %1'in altına düşmektedir.

Duo Boost; hesabınızda siz oynarken ekibimizden bir boosterın farklı bir hesapla oyunlarınıza katılarak mevcut seviyenizin yükseltilmesine yardımcı olması anlamına gelir.

Duo boost siparişi verdiğinizde sizden hesap giriş bilgileriniz alınmaz. Siparişinizin ardından bir kaç saat sonra booster atamanız yapılır ve boosterınız ile ortak bir zaman ayarlanarak işleminiz başlatılır.

Duo boost işlemlerinde win garantisi verilememektedir. Bunun sebebi maçların gidişatında hesap sahibinin oyunculuğunun da oldukça etkisi olmasıdır.

Maç Başı Boost işleminde hesabınıza ekimizden bir oyuncu giriş yaparak istediğiniz sayıda maç oynamaktadır. Fiyatlandırma maç sayısı üzerinden yapılır.

Oyuncularımız %85-90 oranında win rate ile oynamaktadır. Buna rağmen Maç Başı Boost işlemlerinde win garantisi verilememektedir. Sebebi ise girilen maçın win olacağının garantisini oyuncu ne kadar iyi olursa olsun kesinlikle veremeyeceğidir.

Ekibimizdeki tüm oyuncular alanının en iyi oyuncuları arasından özenle seçilmektedir. Ekibimizdeki tüm oyunculara GGorQQ kefildir. Hesabınıza oyuncularımızın hatası dolayısıyla hiç bir zarar gelmeyeceğinin garantisini vermekteyiz.

Siparişinizin ardından gerekli kontroller yapılarak 2-3 dakika içinde onaylanır. 

Siparişiniz alındıktan sonra bir kaç saat içinde booster ataması yapılır ve 24 saat içinde işleminiz başlatılır. Hesabınıza atanan booster uygun olduğu saatlerde giriş yaparak size verilen sürede işleminizi tamamlayacaktır. Boosterın belirli saatlerde veya belirli bir sürenin üzerinde oynama gibi bir zorunluluğu yoktur. Verilen sürede sorunsuz şekilde hesabınızı tamamlayarak teslim etmesi tek sorumluluğudur.

İşleminiz sırasında hesabınıza giriş yapmanız güvenlik sebebiyle önerilmemektedir. Buna rağmen giriş yapmak isterseniz canlı desteğimiz üzerinden boosterınızın hesabınızdan olup olmadığını kontrol ederek giriş yapabilirsiniz. Haber verilmeden giriş yapılması dolayısıyla işleme verilen zararlardan hesap sahibi sorumludur.

  • Tüm siparişlerinizi 'Hesabım' sayfasından görüntüleyebilirsiniz. Bilgi almak istediğiniz siparişinizin sağ tarafında bulunan 'İncele' butonuna tıklayarak güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.
     
  • Siparişiniz tamamlandığında size e-mail aracılığı ile bilgi verilecektir.
     
  • Canlı desteğimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Siparişiniz ile ilgili tüm sorularınıza canlı desteğimiz üzerinden de yanıt alabilirsiniz.

Her siparişin tamamlanma süresi farklıdır. Bu konuda bilgi almak için canlı desteğimize başvurabilirsiniz.

Hesabım sayfasında ilgili siparişinizin sağ kısmında "Yorum Yap" butonu bulunuyor. Bu bölümden siparişiniz ile ilgili düşüncelerinizi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Yorumlarınızda kişisel bilgileriniz kesinlikle paylaşılmaz.

Kaliteli hizmetin tek adresi GGorQQ bünyesindeki profesyonel oyunculardan kendinize en uygun Dota 2 Boost Hizmetini kolayca satın alabilir, siparişinizi aynı gün başlatabilirsiniz.
Aklınızdaki tüm sorulara 7/24 Canlı Desteğimizden yanıt alabilir, sipariş durumunuzu takip edebilirsiniz.