Fırsatlar

GGorQQ.com, GGorQQ Online Oyun Hizmetleri firmasının tescilli markasıdır. Bundan sonra GGorQQ olarak anılacaktır.

Lütfen Üyelik Sözleşmesini dikkatli bir şekilde okuyunuz. Sitemizi ve hizmetlerimizi kullandığınız sürece bu sözleşmenin içeriğini kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kabul etmediğiniz ya da itirazınız olan bir madde varsa bizimle iletişime geçerek çözüm sürecini başlatabilirsiniz.

1. Genel kullanım koşulları.
1.1. GGorQQ ücret karşılığı hizmet satışı yapmaktadır. Site üzerinde bulunan hiç bir marka üzerinde hak talep etmemektedir. 
1.2. Site üzerindeki oyun hizmetleri süreç olarak farklılık göstermektedir. Verilen tüm siparişler makul süreler içerisinde bitirilecektir. Bunun mümkün olmaması durumunda kullanıcı ile iletişime geçilerek çözüm yolları sunulacaktır. 
1.3. Site üzerindeki tüm ürünler ve hizmetler dijital olarak teslim edilmektedir. 
1.4. Site üzerinde fiziksel hiç bir ürün bulunmamaktadır. 
1.5. GGorQQ site üzerindeki açıklamaların her zaman 100% gerçek olacağının garantisini vermemektedir. Bunun sebebi Online Oyun hizmetlerindeki değişkenliktir.
1.6. GGorQQ site üzerindeki tüm içeriği izin almadan değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanarak, bu gibi durumlardan GGorQQ'nun sorumlu tutulamayacağını kabul etmiş sayılırsınız. 
1.7. Powerlevel & Boost Hizmetleri
1.7.1. GGorQQ tarafından verilen Powerlevel ya da Boost hizmetleri şirket çalışanlarımıza hesabınıza geçici erişim hakkı sağlamaktadır. 
1.7.2. Bu işlemler her üründe farklılık gösterebilir. Detaylar için lütfen ürün açıklamalarını okuyunuz. 
1.7.3. Hesabınız/karakteriniz hiç bir şekilde hile, sahtekarlık, ırkçılık gibi kötü amaçlar için kullanılmayacaktır. 
1.7.4. Powerlevel / Boost gibi hizmetlerin doğurabileceği hesaba erişimin engellenmesi gibi durumlardan GGorQQ sorumlu tutulamaz. Fakat GGorQQ bu konuda gereken önlemleri almakla yükümlüdür. 
1.8. Ödemeler.
1.8.1. Yapacağınız ödemelerdeki vergiler ve ödeme masrafları size aittir. 
1.8.2. GGorQQ yaptığınız ödemelerde sizden güvenlik amacıyla Kimlik fotokopisi, Kredi Kartı fotokopisi, Telefon onayı gibi kişisel bilgiler talep edebilir. Bu taleplerin gerçekleştirilmemesi halinde ödemeler masraflar düştükten sonra size geri gönderilir. 
1.8.3. GGorQQ açıklamaya gerek duymaksızın ödemeleri reddetme hakkını saklı tutar. 
1.8.4. GGorQQ dilediği takdirde kullanıcı iznine başvurmaksızın ödeme yöntemlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
1.9. Ödeme İptali ve Geri Ödemeler Hakkında.
1.9.1 Dijital Ürünler ve Hizmetler için paranızı geri talep edebilirsiniz. Fakat geri ödemenin gerçekleştirilmesi tamamen GGorQQ takdirindedir.
1.9.2. Fakat ödemeyi takiben satın alınan hizmetin gerçekleştirilmemesi ya da eksik teslim edilmesi durumunda kullanıcı E-Mail ile iletişime geçerek 24 saat içerisinde Geri Ödeme talep edebilir. 
1.9.3. GGorQQ haberi olmaksızın başlatılan her Geri Ödeme talebi acilen sonlandırılacak ve kullanıcılara geri ödeme hiç bir şekilde yapılmayacaktır. 
1.9.4. GGorQQ ile irtibata geçmeden başlatılan Geri Ödeme talebi ile ücretin geri alınması durumunda GGorQQ yasal yollara başvurabilir, kullanıcının hesabı ya da karakterinin erişiminin engellenmesini sağlayabilir ya da uygun gördüğü çözüm yollarını uygulayabilir. 
1.9.5 GGorQQ kullanıcılarına hizmetlerden yararlanmaları için kişilere özel sınırlı erişim hakkı sunmaktadır. 
1.9.6. GGorQQ hiç bir şart altında sitesi üzerinde yer alan içeriklerin kullanım hakkını yazılı olarak izin vermediği sürece devretmemektedir. Tanımlar, fiyatlar, marka değerleri, logolar ve diğer bilgiler dahil fakat sınırlı olmamak üzere hiç bir koşul altında indirilemez, çoğaltılamaz ya da kopyalanamaz. 
1.9.7. Site üzerinde bulunan bütün arka plan, ürün görsel içerikleri, banner görselleri daha önceki sahibinden izin alınarak kullanılmıştır ya da anonim içeriklerdir. GGorQQ bu içeriklerin hiç biri üzerinde hak talep etmemektedir.
1.9.8. GGorQQ Blizzard Enterntainment, Riot Games, Valve ve diğer hiç bir oyun firması ile doğrudan ilişkili değildir. Aynı şekilde site üzerinde yer alan hizmetlerin dahil olduğu oyunlar üzerinde hak talep etmemektedir. 

2. Kullanıcı Yükümlülükleri.
2.1. Kullanıcılar hesaplarının güvenliğini sağlamakla yükümlüdürler. Hesap güvenliği ile ilgili olası sorunlardan GGorQQ hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. GGorQQ açıklama yapmaksızın hizmeti reddetme, hesabı sonlandırma, düzenleme ya da silme hakkını saklı tutar. 
2.2. Kullanıcılar GGorQQ'ya zarar verecek dahil fakat sınırlı olmaksızın Geri Ödeme talepleri, dolandırıcılık, hırsızlık, artniyetli alışveriş, telif hakkı kullanımı gibi durumlardan uzak durmakla yükümlüdürler. 
2.3. Kullanıcılar hizmetlerimizi kullanarak satın aldıkları hizmetlerin risklerini ve sonuçlarını kabul etmiş sayılırlar. Hizmetin satın alımında kullanıcı tarafından verilen yanlış bilgi ya da detay eksikliği gibi durumlardaki olası gecikmeler, yetersiz sonuçlar ve fiyat farklılıkları kullanıcıların sorumluluğundadır. 
2.4.Kullanıcılar, koçluk hizmeti sırasında; rahatsız edici, aşağılayıcı, rencide edici vb. davranışlardan kaçınmakla yükümlüdür. Bahsedilen eylemlerin gerçekleşmesi halinde, GGorQQ hiçbir açıklama yapmaksızın, hizmeti sonlandırma ve ücret iadesi yapmama hakkını saklı tutar.
2.5. İşbu sözleşmeyle GGorQQ ve tüm çalışanlarının tüm kayıplardan, masraflardan, makul avukat masraflarından, kullanım şartlarının bozulması sonucu gerçekleşecek yasal süreçlerden zarar görmeyeceğini kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 
2.6. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle tamamlanan ya da başlanan hiç bir sipariş ya da hizmet için Chargeback adı verilen ücret geri talebini gerçekleştirmeyeceğini kabul ve beyan eder. 
2.7. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle hesaplarına erişim sağlayan site çalışanlarının oyun içi ayarları, görsel özellikleri ve kısayolları değiştirme hakkını saklı tuttuklarını kabul ve beyan eder. 
2.8. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle herhangi bir Chargeback başlatılması ya da tamamlanması durumunda GGorQQ'nun kullanım şartlarını bozmuş sayılacaklarını ve yasal olarak Chargeback iddialarını sonlandırmalarının ya da GGorQQ tarafından belirlenecek hizmet bedelinin iki katına kadar miktarda ödemeyi GGorQQ'nun belirleyeceği ödeme yöntemi ile yapmayı kabul ve beyan eder. Bu durumun gerçekleşmesi halinde GGorQQ Avrupa Ticaret Yasalarınca kullanıcılara dava açma hakkını saklı tutar. 
2.9. Kullanıcılar işbu sözleşmeyle GGorQQ'nun Riot Games, Blizzard Entertainment ve Valve firmalarının hesaplarıyla ilgili yapabilecekleri olası sonlandırma, erişimi engelleme, sınırlama, banlama gibi cezalar durumunda hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.
2.10. Üçüncü Parti Kullanım Şartları
2.10.1. Kullanıcı olarak Powerlevel ya da Boost gibi hizmetleri satın aldığınız zaman herhangi bir oyunun Kullanım Şartlarını ihlal ettiğinizi kabul ve beyan etmiş sayılırsınız. 

3. Kullanıcı Hakları.
3.1. Kullanıcılar diledikleri zaman sitemiz üzerindeki Canlı Destek hizmetini kullanma hakkına sahiptir. 
3.2. Kullanıcılar satın aldıkları hizmetin durumunu sorma ve bilgi edinme hakkına sahiptir. 
3.3. Kullanıcılar ürün açıklamalarında bahsedilen süreyi geçmemek koşuluyla Koç ya da Booster değiştirme hakkına sahiptir. 
3.4. Eğer hizmetinizi sağlayan Booster siteyi kullanmadan özel ders ya da özel hizmet teklifinde bulunursa, lütfen bizimle irtibata geçiniz. İrtibata geçmeniz halinde ödüllendirileceksiniz.
3.5. Kullanıcılar telif hakkı iddiaları için site yöneticileriyle iletişime geçebilir.