Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
Silkroad Online Kış Etkinlikleri - 24/12/2020 - 13/01/2021 -

Silkroad Online Kış Etkinlikleri — 24/12/2020 – 13/01/2021

Heyecanla beklediğimiz o gün geldi. Silkroad Türkiye için etkinlik zamanı . Bu soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak o özel ürünlere sahip olmak bu görevlerle daha kolay olacak gibi gözüküyor. Şimdi sizlere Kış Etkinliği’nin detaylarından bahsedelim.

Görev 1: Kar Taneleri (Snow Flake) Koleksiyonu

Kardan Adamları (Snow Slave) öldür ve kar tanelerini topla.

Topladığın 10 kar tanesini şehirlerdeki So-Ok etkinlik NPC’leri ile takas etmen halinde harika hediyelerin sahibi olabilirsin.


Görev 2: Birlikten kuvvet doğar mantığı ile sunuculardaki tüm oyuncuların birlikte kar tanesi toplaması ise sizin için ekstra SP ve EXP demek oluyor.

Sunucu içerisinde yer alan tüm oyuncular hep birlikte Snow Slave’leri alt etmeye çalışır, sunucuya göre belirlenen sayıda Snow Slave katledildiğinde belirlenen sayıda kar taneleri sizin olur! Aşağıda gördüğünüz kar tanesi hedefine ulaşıldığında görev tamamlanır.

Sunucudaki görev hedefine ulaşıldığında sunucudaki tüm oyuncular 1 Saat süre ile önce %20 daha sonra ek olarak %50 beceri(SP) ve deneyim (Exp) takviyesi kazanır.

Hedef Snow Slave’ler katledildikten sonra kar tanesini kazanmanın yanında tüm oyuncular 1 saat süre ile önce %20 daha sonra ek olarak %50 beceri(SP) ve deneyim (Exp) takviyesi kazanacak.

Görev 3-1: Uniquelerin en soğuk kalplisi White Knight’ı yakalama vakti!

Yukarıda gördüğünüz görevleri tamamladığınızda haritanın belirli bölgelerinde White Knights’lar belirecektir. White Knights’ları katledin ve özel eşyaların sahibi olun.


Görev 3.1 : Buz kalpli unique White Kings’i yakala!

Yukarıdaki görevleri tamamlamanız halinde haritada White Knight’lar belirecektir. Onları öldürürsen kıymetli özel eşyalar da senin olacaktır.

Görev 3.2: Eğer White Knights’ları öldürme görevini 5 defa tamamlarsan Princess Miyene ve White Knights’lar aynı anda belirecek. Onları öldürün ve kıymetli eşyaların sahibi siz olun.

Etkinlik Ödülleri ise şu şekilde belirlenmis;

-Super Scroll (Evasion %100)

-Super Scroll (Accuary %100)

-Super Scroll (Moving Speed %100)

-Trigger Scroll

-Magic Stone of Luck (Lv.8)

-Magic Stone of Luck (Lv.9)

-Magic Stone of Steady (Lv.8)

-Magic Stone of Steady (Lv.9)

-Mujigi Balloon (Ingelligence Increase)

-Mujigi Balloon (Strength Increase)

-Mujigi Balloon (Damage Increase)

-Mujigi Balloon (Damage Absorb)

-Mp +430 Potion

-Hp +430 Potion

-Vigor Recovery Grain (small)

-Pandora’s Box

-Monster Summon Scroll (ekip kullanır)

-Berserker Regeneration Potion