Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
Silkroad Online Yeni Yıl Çekilişi -

Silkroad Online Yeni Yıl Çekilişi

Nefesleri kesen kış etkinlikleri duyurusunun ardından Gamegami bomba gibi bir çekiliş duyurusyla yeniden karşımızda . Silkroad Online Gamegami resmi sitesinde yer alan duyuruya göre enfes ürünler sizleri bekliyor. Çekiliş ile dağıtılacak ürün listesi şu şekilde:
3 Kişiye Asus TUF A15 FA506 Oyun Bilgisayarı
3 Kişiye Asus TUF VG249Q 23.8” 144 HZ Oyun Monitörü
10 Kişiye HyperX CLOUD II KHX- HSCP-RD Kulaklık
10 Kişiye SteelSeries APEX 3RGP Klavye
10 Kişiye SteelSeries Rival 3 Wireless Fare
64 Kişiye 300 Silk E-PİN
Duyuruda çekilişin detaylarını ve katılım şartlarını anlatan yazı ise şu şekilde;

Kurallar:
1) Her hesap(ID) için sadece bir çekiliş hakkı verilecektir.
2) Çekilişe katılım için hesap(ID) içerisinde en az bir tane minimum 50 seviye olan bir karakter bulunmalıdır.
3) Katılacak hesabın(ID) aktif cezası olmaması gerekmektedir. (Konuşma Engeli – Giriş Engeli)
4) Çekilişi kazanan asil ve yedek talihlilerin, 25 Ocak 2021 23:59 tarihine kadar kazanan hesapları(ID) ile destek(ticket) sistemi üzerinden tarafımızla iletişime geçip, Ad, Soyad, TC Kimlik Numarası, Telefon ve Adres bilgilerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
5) 25 Ocak 2021 23:59 tarihine kadar iletişime geçmeyen asil talihlilerin olması durumunda, çekiliş ile belirlenen yedek talihliler sıralama usûlüne göre sıra ile kazanmış sayılacaktır.
6) Kazanılan bir ödül için 25 Ocak 2021 tarihi saat 23:59’a kadar asil ve yedek talihlilerden her ikisinin de iletişime geçmemesi durumunda ilgili ödülün gönderimi yapılmayacaktır.
7) Hediyelerin gönderimi, çekiliş sonuçlarının kesinleşmesini ve ilgili talihlilerin iletişime geçmeleri gereken son tarihin ertesi günü olan 26 Ocak 2021 tarihi itibari ile başlayacak olup, 14 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
8) Hediye gönderimleri sadece Türkiye içerisindeki adreslere yapılacak ve kargo ücretleri GameGami tarafından karşılanacaktır.
9) Bir hesabın(ID) en fazla bir hediye kazanma hakkı bulunmaktadır.
10) Çekilişe son katılım tarihi 17 Ocak 2021 23:59 ‘dur.
11) Çekiliş 18 Ocak 2021 tarihi saat 22:00’da yapılacaktır.
12) Katılım sağlayan oyuncularımız dilerse gamegami resmi Silkroad Online internet sitesi üzerinden çekilişi canlı olarak takip edebilir.

İşleyiş:
1) Oyuncu internet sitesi üzerinde yer almakta olan çekiliş sayfasından katılım başvurusu gerçekleştirir. 2) Çekilişe başvuru yapıldıktan sonra başvuru onaylanırsa “Çekiliş kaydı tamamlandı” uyarısı gelecektir. 3) Bu uyarıdan sonra çekiliş başvurusu başarı ile tamamlanacaktır.
4) Çekiliş 18 Ocak 2021 tarihi saat 22:00’da yapılacak olup, çekiliş sonuçları anlık olarak buradaki adresten takip edilebilecektir.
5) Çekiliş sonucunda kazanan asil ve yedek talihliler sitemiz üzerinden ilan edilecektir.
6) Kazanan asil ve yedek talihlilerin tarafımıza ulaşması beklenecektir.
7) Asil ve yedek talihlilerin gerekli bilgileri alındıktan sonra hediye gönderimleri gerçekleştirilecektir.