Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
Silkroad Online Oyununun Hikayesi -

Silkroad Online Oyununun Hikayesi

SIlKROAD ONLİNE OYUNUNUN HİKAYESİ

Joymax Firması tarafından geliştirilmiş olan bu devasa çok oyunculu rol yapma oyunu 2005 yılının Ekim ayında oyunseverlerle buluşturuldu. Oyuncu kitlesini düşündüğümüzde gerçekten hayal gücümüzü zorlayan bir sayı karşımıza çıkıyor. Sadece resmi sunucular ( Avrupa ve Doğu Asya) dikkate alındığında 250 milyon oyuncusu bulunan bu başyapıtın hikayesi şöyle;

Silk Road (İpek yolu) Doğu ve Batı’yı birbirine bağlayan uzun bir yoldu. Bu yol, düşündüğümüz gibi sadece ipek ve baharat gibi malların taşındığı bir yol değil, aynı zamanda bir kültür ve eğitim aktarımı olan aksiyon dolu uçsuz bucaksız bir dünyaydı.
Küresel standartları vurgulayarak uluslararası ticaretin önemini şöyle anlatabiliriz;

Herkes İpek Yolu’nu kullanarak ticaret yapabiliyordu. Tüccarların, askerlerin, misyonerlerin, macera düşkünlerinin hatta ve hatta hırsızların kullandığı bu yol onlara öyle bir fırsat sunuyordu ki hayatları pahasına tüm tehlikeleri göze alabiliyorlardı. Bu çevrimici oyunda da Doğu’da ve Batı’da ayak basmadık yer bırakmayan gezginlerin ‘yeni dünya’yı oluşturabileceklerine dair bir inanç söz konusuydu.

 

Bu yolu kullanan herkes bu inancı gütmüş ve bazıları yolda canlarını verirken bazilari da çeşitli maceralarla hayallerini gerçekleştirmişler. Bu oyunda da bu hayali canlı tutan oyuncuların var olması amaçlanmış.

Silkroad Online oyununun sistemi ‘hepimiz birimiz için’ anlayışında yatar. Bu da oyunda gelişmiş bir topluluk sisteminin varolduğunu kanıtlar niteliktedir.

Seviye atlamak veyahut nadir bulunan özel ürünleri almak için artık eskisi kadar yorulmanıza gerek yok. Size çeşitli roller sunan bu MMORPG oyununda varlıklı bir tüccar da olabilirsiniz, herkesin sizi görünce geri adım attığı bir haydut da olabilirsiniz. Silkroad’un huzurunu koruyan üstün bir avcı ya da çölün kıymetlisi Vaha’nın hakimi olabilirsiniz.

Peki ya sen hangi hikayenin kahramanı olmak istiyorsun? Neyi gerçekleştirmek istiyorsun?

Oyunun tadını doyasıya çıkarmak, rakiplerinin önüne geçmek ve karakterine güç katmak için silk mi almak istiyorsun? Doğru adrestesin. GGORQQ websitemizi kullanarak istediğin kadar silk alabilirsin. Tek yapman gereken sitemize üye olmak ve bakiyene yükleme yapmak.Silklerini aldıktan  sonra gamegami resmi websitesine giriş yaparak E-pin’ini kullanabilirsin. Böylelikle satın aldığın silklerin anında hesabında olacaktır. 

Hepinize keyifli oyunlar dileriz.