Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
Mobile Legends Bang Bang Stratejileri -

Mobile Legends Bang Bang Stratejileri

 

Dünyayı kasıp savuran, aksiyonu ruhumuzu besleyen Mobile Legends oyunu hakkında sizler için küçük bir strateji klavuzu hazırladık. Umarım beğenirsiniz. Keyifli okumalar..

 

Raptor Machete almak Mobile Legends oyununun en başlarında tavsiye edeceğimiz şeylerden biri doğrusu. Magic Shoes almak ise CD’leri azaltmanın en uygun yolu gibi gözüküyor. Stratejilerimizi şöyle sıralayabiliriz.

1) Düşmandan korunma taktiği olarak Jungle (Çalılıklar) ın arasına saklanabilirsin. Jungle’ın içindeyken harita üzerinde görünmez olacaksın.

2) Ganking taktiği de uygulanabilir açıkçası. Ganking ise Mobile Legends oyununda takımınla düşmana karşı birlikte olman demektir. Birlik içerisinde olursan daha iyi neticeler alırsın. Düşmanı öldürmek ve yakalamak için Ganking stratejisi tam sana göre.

3)Korunma stratejisi olarak da Pushing uygulanabilir. Pushing düşmanın kalesini itmek anlamına gelir. Bu oyunda kazanmak için düşmanın kalesini yok etmelisin. Senin kadar takım arkadaşların da Pushing taktiğini uygulamalı ki kazan! Bu yüzden düşman kulelerine ateş ederek onlari yok etmek ve ittirmek uygulaman gereken strateji gibi gözüküyor.

Diyelim ki karşı takımı yok ettiniz, bu durumda her takım üyesi 150 Altın kazanır. Objective’leri yerine getirmelisin çünkü bunlar sana ödül kazandırır. Bonus altınları elde edebilmek için yine objectiveleri tamamlaman önerilir.

 

 

4) Eğer güvenliğini sağlamak istiyorsan düşmana uzun mesafeden ateş etmelisin. Eğer düşmanın nereden geldiğini öğrenmek istiyorsan onu mini mapten takip etmelisin. Ve şu çok önemli; düşmana saldırdıktan sonra onunla mesafeni açmalısın.

5) 4. maddede söylediğimiz gibi düşmana saldırdıktan sonra mesafeni korumakla yetinmemelisin. Eğer düşman yakınlaşırsa Tower’in içine saklanabilirsin. Bu şekilde, sen Tower’in içindeyken Tower düşmana saldırmaya devam edecek. Ve tekrar etmek gerekir ki düşmanı her zaman mini mapten takip ediyor olmalısın.

6) Minions ve Jungle Monsterları öldürmek oyun boyunca düşmanı alt etme stratejilerinin başında gelmeli.

7) Ve tabi ki Minions ve Jungle Monsterlar’ı öldürdükten sonra takımına destek olup pushing yapmalısın.

ADETA BİR HİLE KARAKTERİ HAYABUSA

Bu karakter oyunda iyi olmasını özgün saldırma stratejilerine borçlu. Hayabusa’yı bu kadar iyi yapan şey ise düşmana saldirdiktan sonra görünmez olması. Sadece 170 puan görünmez olması dolayısıyla size geliyor. Saldırıları sonrasında düşman yavaşlayarak yere düşüyor ve bu sayede Hayabusa’nın enerjisi yenileniyor. Bu taktiği 4 defa kullanarak düşmanın yaklaşık %30 zarar görmesini sağlıyor. Hayabusayı güçsüz yapan tek şey saldıralarda kolayca yaralanabiliyor olması, bunun önüne de kavga sürerken sizinle düşman arasındaki mesafeyi korumak geçecek.

Buraya kadar geldiyseniz sayfamızdaki Mobile Legends Bang Bang Boost bölümünü gözden geçirmenizi öneririz. Profesyonel boosterlarımızla istediğiniz seviyeye ulaşmanız tahmin ettiğinizden daha kolay olacak.

GGorQQ ailesi olarak hepinize keyifli oyunlar dileriz.