Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
League Of Legends Pro Ligi 9 Ocak'ta Başlıyor -

League Of Legends Pro Ligi 9 Ocak’ta Başlıyor

Ajandalarınızı duzenleyin,takvimlerinizi ayarlayın LoL hayranları! Riot Games bugün Weibo’da duyurdu.
17 takım Çin’de şampiyonluk için yarışacak. Takımların birçoğu turnuva öncesinde kadrolarını elden geçirdi ve hatta bazıları sponsorlarını değiştirdi. FunPlus Phoenix’in logosunu yükseltmesi ve adını TT olarak değiştiren Dominüs Esports de buna dahil. Ünlü LCK oyuncusu Tarzan LPL takımı LNG’ye katıldı.

LoL Pro Lig tüm LoL severler tarafından heyecanla bekleniyor.

LPL’nin en son sergisi olan 2020 All-Star etkinliği, 1 ve 2 Ocak’ta gerçekleşti ve çeşitli eğlence karşılaşmalarının yanı sıra bir ödül töreni de içeriyor. Gözler, üç ünvan kazanan Suning’in SofM’sinin üzerinde: En Değerli Oyuncu, En İyi Yabancı Oyuncu ve En İyi Ormancı.

 

 

Twitch ve YouTube Gaming’de İngilizce olarak yorumlanacak olan 2021 LPL Spring Split 2020 sezonuna benzer şekilde normal sezonun tüm maçlarının en iyisi olacak. Programın tamamının duyurulmamasıyla birlikte 9 Ocak’ta başlayacağını biliyoruz.