Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201
Hakkımızda / GGorQQ Blog Tüm oyunlar için bilgi kaynağınız!
Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475

Hakkımızda

Tüm ihtiyaçlarınız için tek adres!

GGorQQ oynadığınız oyunlarda kendinizi ve hesabınızı geliştirecek her türlü ihtiyacınızı tek platformda toplayan,
kullanıcılarına güvenli bir ortamda hem alışveriş, hem de satış yapabilme imkanı sunan bir kuruluştur.

Profesyonel kadro!

Uzun yıllardır oyun sektöründe yer alan kurucularımız ve her biri alanında uzmanlaşmış oyuncu kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet alma ayrıcalığı sunuyoruz.

Güvenli alışveriş!

Çeşitli ve güvenilir ödeme imkanları sunabilmek için sadece en iyi ödeme firmaları ile birlikte çalışıyoruz.

Koşulsuz kullanıcı memnuniyeti!

GGorQQ olarak biliyoruz ki kullanıcı memnniyeti, paranın satın alabileceği tüm reklamlardan daha değerlidir. Bu sebeple tek önceliğimiz her zaman siz değerli kullanıcılarımızın memnuniyetidir.

En uygun fiyat!

Satış yaptığımız her ürün için uzun araştırmalar yaparak, kalitemiz ile orantılı olacak şekilde en uygun fiyatları belirliyoruz.

Zamanında teslim!

Tüm siparişlerinizin söz verdiğimiz tarihlerde teslim edilmesini en önemli sorumluluğumuz olarak kabul ediyoruz.

7/24 Canlı Destek!

Aklınızdaki tüm sorulara her saat yanıt alabileceğiniz, problemlerinizi her daim ilgiyle çözebilecek profesyonel canlı destek ekibimiz ile kesintisiz canlı destek hizmeti sağlıyoruz.

İsimimizi seçerken “GG” ve “QQ” kavramlarını birleştirdik. Bizimle birlikte “GG” diyen kullanıcılarımıza daha da iyi hizmet sunabilmek için gelişmeye devam ediyoruz.