Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
E-spor'da Yapay Zeka Destegi -

E-spor’da Yapay Zeka Destegi

Türkiye için Esporda Yapay Zeka devrimi TESFED ve SenpAI.GG işbirliği ile başlıyor. Türkiye Espor Federasyonu Nisan 2018’de ülkenin ulusal ve uluslararası platformlardaki yönetici ve temsilcisi olarak sunulması amacıyla kurulmuştu. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı olarak kurulan TESFED, aynı zamanda küresel çalışmalar yürüten Türk Yapay Zeka girişimi Senpai.GG ile yakın zamanda işbirliği yapacak.

Dünyamızda sürekli gelsimeye devam eden bir sektör varsa o tabi ki oyun endüstrisidir. Günden güne artan katılımcı oranlarıyla her gün bizi sasirtmaya devam eden espor ekosistemi Türkiye’de de gelişmekte ve TESFED ve SenpAI.GG aracılığyla çok güzel yerlere taşınacak.

TESFED’in yeni iş ortağı SenpAI.GG’nin desteği ile federasyona bağlı olan tüm lisanslı oyuncular bu ileri teknoloji yapay zeka olanağından yaranlanabilecek. Premium hesaba sahipseniz önünüzde bu imkandan yararlanmak için bir engel bulunmuyor.

Online Oyunlar İçin Video Destekli Koçluk Platformu - SenpAI.GG
Yapay Zeka Destekli Oyuncu Gelişimi

Türk girişimciler tarafından kurulan, farklı ve kapsamlı arka planlara sahip olan Türk mühendisler ve tasarımcılar tarafından geliştirilen Yapay Zeka tabanlı bir oyun yardımcısı olan SenpAI.GG espor endüstrisinde yapay zeka kullanan ilk yerli firma olmayı başardı. Dünyanın her yerinden kullanıcılara özel dil desteği sunuyor ve vizyonunda tüm ülkere hitap etmek yatıyor aslında.

SenpAI.GG Oyuncular ve Profesyoneller için İhtiyaç Duyulan Desteği Sağlıyor

SenpAI.GG, kişiye özel önerilerde bulunuyor. Bunu da milyonlarca espor oyuncusunun güncel karşılaşmalrini karşılaştırarak yapıyor. Oyuncuların kendi maçlarını, farklı oyunlara özel algoritma ve tekniklerle analiz edip dünyanın her yerinden oyuncu ve kademelerle karşılaştırarak, kendilerini geliştirebilecekleri alanlarda yazılı ve görsel önerilerle destekliyor ve hedeflerine kolaylıkla erişmelerini sağlıyor.

SenpAI.GG şu anda sadece LoL ve Valorant oyunları için destek sağlıyor fakat önümüzdeki aylarda diğer oyunlar için de bu destek sağlanacak.

Kendini geliştirmek ve rekabetçi espor arenasında yer almak isteyen her League of Legends ve VALORANT oyuncusu SenpAI.GG kişisel koçluk hizmetine https://senpai.gg adresinden ulaşabilir ve desktop uygulamasını https://senpai.gg/desktop/ adresinden indirebilir.