Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-includes/functions.php on line 4201

Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /home/ggorqq/webapps/app-ggorqq/blog/wp-content/plugins/sitepress-multilingual-cms/lib/dqml2tree.php on line 475
CS:GO-PGL 2021 Stockholm'de gerçekleşecek! -

CS:GO-PGL 2021 Stockholm’de gerçekleşecek!

Günümüzde PGL turnuvaları CS:GO, PUBG, Dota2 gibi birçok oyun için yapılıyor fakat CS:GO nun bu turnuva için farklı bir yeri var. Geçtiğimiz sene Bükreş, Romanya’da yapılan PGL CS:GO turnuvası bu sene Stockholm, İsveç’te yapılıyor.

PGL turnuvaları Dünya çapında büyük bir üne sahip. Bu ünü ödül yelpazesinden ve kaliteli yayınlardan alıyor. Bu sene de geçtiğimiz seneyle aynı olarak 4K 60 FPS kalitesinde çevrimici şekilde gerçekleşecek. Ödülden hiç bahsetmedik.. Toplamda 2.000.000 $ ödül havuzuna sahip bu tunuva için takımlar kıyasıya rekabet içine girecek.

PGL

PGL’nin CEO’su Silviu Stroie “Her şeyden meslek arkadaşları ve be CS:GO‘nun tutkulu hayranlarıyız. CS:GO ile birlikte büyüdük ve tıpkı CS:GO gibi şirketimizin de bu süreçte büyümesini izledik. Bu süreç içerisinde unutulmayacak bir sürü değerli anlarımız oldu, bu anlara oyuncular ve şirket üyeleri olarak CS:GO‘ya çok şey borçluyuz. CS:GO kitlesinin en büyük organizasyonları hak ediyor ve biz de görevimizi yaparak bu organizasyonu gerçekleştireceğiz” dedi.