Joymax Silkroad Online Resmi Sunucu Açılışı ve Silk Fiyatlari

Silkroad severlerin merakla ve heyecanla beklediği Silroad Online Türkiye Efsanesi yakında başlıyor. En son alınan haberlere sizinle birlikte göz atalım:
 
”Silkroad Online Türkiye’den herkese merhaba,
Uzun süren bekleyiş artık sona eriyor, Silkroad Online Türkiye geliyor!
Kapalı beta sürecimizin başlamasına artık sayılı günlerin kaldığını bildirmekten mutluluk duyuyoruz!
Resmi internet sitemizin son düzenlemelerinin de bitmesiyle birlikte, kapalı beta tarihi, detayları ve çok daha fazlası sizlerle olacak!”
 
Merakla beklenen açılış tarihi, bu açıklamayla geldi.  Silkroad Online Türkiye macerasının kapalı beta açılış tarihi   ”2*.09.2020” li bir rakamla ifade edilmiş  ve açılış tarihi Eylül ayının son haftası olarak lanse edilmiş. Ekim ayında ise  SRO Türkiye Resmi Sunucularının açılacağının kesinleştiğini rahatlıkla ifade edebiliriz.
 
Silkroad Online Resmi Türkiye Sunucuları için açıklanan Silk fiyatlandırmasını da sizlerle paylaşmak istedik. Resmi açıklamadaki epin fiyatlandırmalara baktığımızda, fiyatların Türkiye şartlarına göre oldukça makul seviyede olduğunu söyleyebiliriz. 
 
100 Silk – 25 TL
300 Silk – 75 TL
500 Silk – 125 TL
750 Silk – 175 TL
1100 Silk – 250 TL
 
Ülkemizde oldukça eski bir geçmişi olan ve oyunseverler tarafından sevilen Silkroad Online oyununun resmi Türkiye sunucuları, Türk oyun yapım firması GameGami’nin yatırımı ve Joymax’ın işbirliği ile çok yakında açılıyor. GGORQQ ailesi olarak, iyi oyunlar dileriz.